Strpení ...
Probíhá komunikace

Mohlo by vás zajímat

13.4. 2014

Nové webové stránky

Vážení obchodní přátelé,

v rámci zkvalitňování služeb jsme pro Vás připravili nové webové stránky HAWLE, na kterých se právě nacházíte. Věříme, že se jedná o další krok ke zlepšení naší vzájemné spolupráce.

 

15.4. 2014

Kladečský plán HAWLE

Ve spolupráci s firmou Autopen jsme pro Vás vyvinuli zcela novou verzi programu Kladečský plán HAWLE aktualizovaný k 1.1.2014, který je nyní zdarma ke stažení na našich webových stránkách.

Váš HAWLE TEAM

15.4. 2014

Ceník 2014

Připravili jsme pro Vás nový ceník platný od 1.1.2014, který si můžete po jednoduché registraci stáhnout z našich webových stránek.

VÁŠ HAWLE TEAM

Společnost HAWLE Armatury patří v současné době mezi nejvýznamnější dodavatele armatur v oblasti vodárenství v ČR. Je zaměřena na dodávky vodovodních a plynárenských armatur s vysokou technickou úrovní a špičkovou kvalitou zpracování a povrchové úpravy dle předpisů a norem GSK. Je samostatným členem tohoto sdružení pro těžkou antikorozní ochranu (GSK) a držitelem certifikátu ISO 9001/2009.

Společnost Hawle je s nejširší nabídkou vodárenských armatur v ČR i v Evropě (cca 1000 sortimentních položek bez rozlišení DN) dominantním dodavatelem armatur na českém a evropském trhu a progresivní společností s dynamickým rozvojovým potenciálem v oblasti vývoje výrobků i rozvoje služeb.

Společnost je součástí koncernu HAWLE samostatně působícího v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Francii, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku a Rusku. V dalších evropských i mimoevropských zemích je zastoupena nepřímo prostřednictvím partnerských společností.

Při svých aktivitách se přitom firma řídí heslem: "Hawle neprodává jen výrobky, Hawle řeší problémy zákazníků".

Hlavní zásady společnosti Hawle zde.

Více

Novinky na váš e-mail

statistics NetDirect