Strpení ...
Probíhá komunikace

Mohlo by vás zajímat

2.2. 2015

Mobilní aplikace HAWLE

Společnost HAWLE armatury jde neustále s trendem nejmodernějších technologií, proto jsme pro Vás v roce 2015 připravili mobilní aplikaci pro platformy IOS a Android.

Mobilní aplikace obsahuje kompletní katalogy výrobků, včetně elektronického obchodování tak, jak jej znáte z našeho e-shopu.

Vyzkoušejte QR kódy pro přesměrování přímo na aplikaci do daného store (IOS / Android).

 Váš HAWLE TEAM

7.1. 2015

ČSN EN ISO 14001:2005

Společnost HAWLE ARMATURY, spol. s r.o. je nově certifikována i v systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2005.

 

7.1. 2015

Ceník 2015

Připravili jsme pro Vás nový ceník platný od 1.1.2015, který si můžete po jednoduché registraci stáhnout z našich webových stránek.

VÁŠ HAWLE TEAM

 

13.4. 2014

Nové webové stránky

Vážení obchodní přátelé,

v rámci zkvalitňování služeb jsme pro Vás připravili nové webové stránky HAWLE, na kterých se právě nacházíte. Věříme, že se jedná o další krok ke zlepšení naší vzájemné spolupráce.

 

15.4. 2014

Kladečský plán HAWLE

Ve spolupráci s firmou Autopen jsme pro Vás vyvinuli zcela novou verzi programu Kladečský plán HAWLE aktualizovaný k 1.1.2014, který je nyní zdarma ke stažení na našich webových stránkách.

Váš HAWLE TEAM

Společnost HAWLE Armatury patří v současné době mezi nejvýznamnější dodavatele armatur v oblasti vodárenství v ČR. Je zaměřena na dodávky vodovodních a plynárenských armatur s vysokou technickou úrovní a špičkovou kvalitou zpracování a povrchové úpravy dle předpisů a norem GSK. Je samostatným členem tohoto sdružení pro těžkou antikorozní ochranu (GSK), držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Společnost Hawle je s nejširší nabídkou vodárenských armatur v ČR i v Evropě (cca 1000 sortimentních položek bez rozlišení DN) dominantním dodavatelem armatur na českém a evropském trhu a progresivní společností s dynamickým rozvojovým potenciálem v oblasti vývoje výrobků i rozvoje služeb.

Společnost je součástí koncernu HAWLE samostatně působícího v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Francii, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku a Rusku. V dalších evropských i mimoevropských zemích je zastoupena nepřímo prostřednictvím partnerských společností.

Při svých aktivitách se přitom firma řídí heslem: "Hawle neprodává jen výrobky, Hawle řeší problémy zákazníků".

Hlavní zásady společnosti Hawle zde.

Více

Novinky na váš e-mail

statistics NetDirect